Interdisciplinarni poslijediplomski specijalistički studij DENTALNO-MEDICINSKI TURIZAM

• Naziv: Interdisciplinarni poslijediplomski specijalistički studij Dentalno-medicinski turizam
  • Nositelj: Stomatološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu
  • Suradne ustanove i suradnici: u izvedbi studija sudjeluje 5 hrvatskih sveučilišta; 13 institucija; 49 suradnika
  • Tko može upisati studij: studij mogu upisati stomatolozi ali i sve osobe sa završenim nekim od sveučilišnih studija u ukupnom trajanju od najmanje 4 godine (za one koji su studij završili prije uvođenja Bolonjskog procesa) odnosno najmanje 5 godina za sve ostale
  • Titula koja se dobiva završetkom studija:  sveučilišni specijalist/sveučilišna specijalistica dentalno-medicinskog turizma
  • Jezik: studij se izvodi na hrvatskom jeziku
  • Trajanje studija: jedna akademska godina (2 semestra)
  • Broj ECTS bodova: 60
  • Cijena studija: 25.000 kn
  • Mrežna stranica: https://www.sfzg.unizg.hr/studiji/specijalisticki_studij_dentalno-medicinski_turizam
  • Telefon: 01 4802 123
  • E-pošta: dentalni_turizam@sfzg.hr
  • Voditelj studija: izv. prof. dr. sc. Marin Vodanović

Studij je osmišljen u suradnji s Institutom za turizam, Ekonomskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu i još 10 drugih suradnih ustanova.

Preporuku za  pokretanje studija dali su Hrvatsko stomatološko društvo, Hrvatska udruga poslodavaca i Hrvatska gospodarska komora (sektor za turizam).

Detaljni program studija i sve informacije o interdisciplinarnom poslijediplomskom specijalističkom studiju Dentalno-medicinski turizam možete pronaći OVDJE.

Pratite nas na Facebooku: https://hr-hr.facebook.com/dentalnomedicinski.turizam

Obavijesti

Interdisciplinarni poslijediplomski specijalistički studij kojim se stječe 60 ECTS bodova i akademski naziv sveučilišni specijalist/sveučilišna specijalistica dentalno-medicinskog turizma traje jednu akademsku godinu, a planirani početak je ljetni semestar akademske 2019./2020. godine. Cijena studija iznosi 25.000,00 kuna i plaća se za I. i II. semestar po 12.500,00 kuna. Broj polaznika je ograničen.

Više informacija u nastavku.

Dario Đurasović
Objavljeno: 15. 7. 2019. u 09:31