Pozivamo Vas na akciju upisa u Registar dobrovoljnih darivatelja krvotvornih matičnih stanica koja će se održati u Središnjoj stomatološkoj knjižnici Stomatološkog fakulteta u Zagrebu, Gundulićeva 5, 29. listopada 2013. od 10 do 12 sati. Akciju upisa u Registar održat će Zaklada Ana Rukavina uz organizacijsku pomoć Stomatološkog fakulteta u Zagrebu.
U Registar se mogu upisati sve zdrave osobe od 18 do 40 godina starosti. Proces obuhvaća popunjavanje pristupnice i zdravstvenog upitnika te davanje uzorka krvi za HLA tipizaciju (postupak kojim se utvrđuju antigeni tkivne snošljivosti).
Lijek je u nama - zato dođite i pridružite se Registru jer upisom u Registar postajemo potencijalni spasitelji života oboljelih od akutnog i kroničnog oblika leukemije te bolesnika s teškim oštećenjem koštane srži.

Mirko Moguljak
Objavljeno: 16. 10. 2013. u 11:41