Sveučilište u Zagrebu Stomatološki fakultet u suradnji s tvrtkom 3M ESPE raspisuje natječaj za najbolje izveden studentski rad s kompozitnim materijalima i najbolju kliničku fotografiju iz područja restaurativne dentalne medicine, najbolje izbrušeni zub i najbolji otisak za radni model iz područja fiksne protetike napravljenih u okviru vježbi tijekom akademske godine 2013/2014.

Procjenu najboljih studentskih radova iz Restaurativne dentalne medicine izvršit će Povjerenstvo u sastavu:

prof.dr.sc.Goranka Prpić-Mehičić
prof.dr.sc.Zrinka Tarle
Ivan Škorput,dr.med.dent.

a iz područja Fiksne protetike Povjerenstvo u sastavu:

prof.dr.sc.Amir Ćatić
doc.dr.sc.Marko Jakovac
Ivan Škorput,dr.med.dent.

Predavanje "Kompozitni materijali i materijali za otiske", u okviru tvrtke 3M ESPE održat će predstavnik tvrtke Ivan Škorput,dr.med.dent. 21.10.2013. u 16.45h za studente 5 godine studija dentalne medicine u predavaonici Gundulićeva 3.

Mirko Moguljak
Objavljeno: 10. 10. 2013. u 19:42