Obavijesti

Započela međunarodna ljetna škola "Methods in Dental and Orofacial Tissues Research" u suradnji s Medicinskim fakultetom u Zagrebu u trajanju od 01.- 05. srpnja 2019. na Hrvatskom institutu za istraživanje mozga (Sveučilište u Zagrebu, Medicinski fakultet), Šalata 12.

Fotografija 1

Fotografija 2

Fotografija 3

Fotografija 4

Dario Đurasović
Objavljeno: 3. 7. 2019. u 10:33
  1. Potpisan je Ugovor o pružanju savjetodavnih usluga upravljanja projektom između Fakulteta i tvrtke KRUTAK d.o.o. koja će administrativno upravljati projektom do njegovog završetka,
  2. Potpisan je Ugovor o nabavi i isporuci uređaja za direktnu digitalnu proizvodnju – 3D printer između Fakulteta i tvrtke IZIT d.o.o.,
  3. Potpisan je Ugovor s British Councilom te su provedene edukacije u okviru programa Academic Teaching Excellence u dva termina, 10.-14.12.2018. i 17.-21.12.2018., za nastavno osoblje Stomatološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.
  4. Za nastavno osoblje Stomatološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu provedena 3. edukacija u okviru programa Academic Teaching Excellence u razdoblju 14.-18.1.2019.
  5. Potpisan je Ugovor o pripremi nastavnog materijala za e-učenje na daljinu i poduku 6. nastavnika za korištenje sustava sa Sveučilišnim računskim centrom Sveučilišta u Zagrebu te su provedene edukacije nastavnog osoblja SFZG-a tijekom veljače 2019. godine
  6. Nabavljana je usluga promidžbe i vidljivosti projekta koju izvršava Fakultet političkih znanosti Sveučilišta u Zagrebu
  7. S početkom ljetnog semestra akademske godine 2018./2019. započela je izvedba kolegija na engleskom jeziku
  8. Nabavljena je usluga promidžbe i vidljivosti projekta koju provodi Fakultet političkih znanosti, Sveučilišta u Zagrebu. Projekt se promovira putem medija.
  9. Početkom ljetnog semestra ak.god. 2018./19., započela je izvedba sljedećih kolegija na engleskom jeziku koji su namijinjeni redovnim studentima : Occlusion, General Radiology, Pathology, Tooth morphology with dental anthropology i Cariology.
  10. Od 1.-5. srpnja 2019. godine provedena 1. Međunarodna ljetna škola „Methods in Dental and Orofacial Tissues Research” na Hrvatskom institutu za istraživanje mozga
  11. Za potrebe održavanja 1. Međunarodne ljetne škole nabavljen je potrošni materijal (stanične kulture, životinje (mišji modeli), reagencije i kemikalije (mediji, faktori rasta), imunocitokemijska protutijela, laboratorijsko staklo i plastika) od strane tvrtki BIOMEDICA d.o.o. i ASOLUTIC d.o.o.
Dario Đurasović
Objavljeno: 10. 1. 2019. u 13:21