Obavještavamo Vas da je došlo do promjene prilikom provjere rada koja se može izvršiti umjesto studenta u okviru Turnitin kolegija.

Sada više nije moguće ručno upisati samo ime i prezime studenta, već je potrebno da student bude prethodno upisan u navedeni kolegij, nakon čega ga je moguće označiti iz padajućeg izbornika prilikom provjere.

Kako se prijava preko Srce licencije vrši pomoći AAI@EduHr elektroničkih identiteta, preporuka je da, ukoliko nastavnici koriste ovakav način rada, studenti prethodno samostalno izvrše upis u kolegij.

Samostalni upis u kolegij se vrši na način da nastavnik sa studentima podijeli Class/section ID i Enrollment key, a detaljnije upute za samostalni upis studenata se nalaze na ovoj poveznici.

Molimo da nastavnici ne vrše ručni upis studenata u kolegije upisivanjem podataka i e-mail adrese, kako je prijava unutar licencije planirana korištenjem AAI@EduHr elektroničkih identiteta.

SFZG
Objavljeno: 27. 9. 2023. u 13:05