U ime Udruge studenata dentalne medicine pozivamo Vas da sudjelujete na Trećem svjetskom virtualnom kongresu studenata dentalne medicine (3rd Virtual World Congress of Dental Students) od ponedjeljka, 13. svibnja 2013. do 15. svibnja 2013 god. svaki dan s početkom u 18 sati.

Virtualni kongres možete pratiti putem linka connect.srce.hr/virtualdentalcongress . Spojite se kao GOST te upišite svoje ime.

Ovaj inovativni projekt, realiziran uz pomoć Centra za e-učenje Sveučilišnog računskog centra (SRCE) i Stomatološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, udruga je pokrenula u sklopu svojih međunarodnih aktivnosti i aktivnosti usmjerenih na poticanje znanstveno-istraživačkog rada studenata. Projekt omogućava studentima dentalne medicine iz cijeloga svijeta besplatno sudjelovanje na kongresu jednostavnim klikom miša uz mogućnost prezentiranja znanstvenog rada te pruža priliku za povezivanje s kolegama i stručnjacima iz inozemstva.
Više o kongresu možete pogledati na http://www.virtualdentalcongress.com.

Mihovil Strujić
Objavljeno: 14. 5. 2013. u 20:18