Institut za razvoj obrazovanja organizira 5. jubilarni Sajam stipendija u Hrvatskoj u srijedu, 21. listopada 2009. u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu. Sajam stipendija je središnji nacionalni događaj u području visokog obrazovanja na kojem će 38 uglednih hrvatskih i inozemnih institucija predstaviti preko 70 programa financijske potpore, dostupnih hrvatskim građanima za studiranje u Hrvatskoj i inozemstvu. Sajam podupiru sve nadležne institucije, uključujući Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa, Rektorski zbor visokih učilišta RH, Agenciju za mobilnost i programe EU te Agenciju za znanost i visoko obrazovanje. Cjeloviti program Sajma i popis izlagača dostupni su na www.stipendije.info.

Detaljan program Sajma stipendija 2009. i popis izlagača dostupni su na službenim internetskim stranicama Sajma www.stipendije.info.

Tomislav Čohar
Objavljeno: 14. 10. 2009. u 13:51