6.studenoga 2008. godine MojPosao organizira 7. hrvatski Dan Karijera koji će se održati u Boćarskom domu u Zagrebu.
Ovaj jedinstveni sajam u Hrvatskoj prerastao je u već tradicionalnu manifestaciju, koju je do sada posjetilo ukupno više od 33 tisuće studenata i mladih iz cijele Hrvatske, a na kojoj se predstavilo više od 160 hrvatskih i stranih tvrtki.
Pored povezivanja s vodećim poslodavcima, studenti na Danu karijera mogu sudjelovati na radionicama koje se organiziraju na temu pisanja životopisa i predstavljanja na intervjuu, na prezentacijama tvrtki i predavanjima koja će im pomoći da se što kvalitetnije uključe u poslovni svijet.
Pokrovitelji manifestacije su Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa, Ministarstvo gospodarstva, rada i poduzetništva, Sveučilište u Zagrebu, Grad Zagreb te Hrvatska udruga poslodavaca.
Sponzor 7. hrvatskog Dana Karijera je Karlovačka pivovara.
Medijski pokrovitelji su HRT,  Poslovni dnevnik i Lider Press.
U organizaciju Dana karijera uključene su i 4 vodeće studentske udruge AIESEC, eSTUDENT, HSA, IAESTE te udruge BIT, HELIX, TRANS, PRIMUS, SZ TVZ, CPSA, Moj Faks i Udruga studentica i studenata upravnog studija čime ostvarujemo uspješnu suradnju sa najboljim i proaktivnim studentima.
Za dodatne informacije posjetite: www.dankarijera.com

Tomislav Čohar
Objavljeno: 29. 10. 2008. u 13:30