Pozivaju se zainteresirani studenti za pisanje rada za Rektorovu nagradu da do 01. veljače 2008. izaberu temu rada, područje rada i mentora te prilože obrazloženje rada prema Naputcima za oblikovanje studentskih radova koji se predaju za Rektorovu nagradu.

Potrebno je zatražiti i mišljenje Etičkog povjerenstva za sva istraživanja koja se provode na ljudima i životinjama, osim za slučajeve koji su precizno navedeni u odluci Etičkog povjerenstva usvojenoj na Fakultetskom vijeću. Ukoliko je istraživanje koje student provodi dio odobrenog istraživačkog projekta mentora ili nekog drugog znanstvenog istraživanja za koje već postoji suglasnost, tada je to potrebno navesti u obrazloženju. Sve neophodne informacije nalaze se na Početnoj stranici fakultetske web stranice pod naslovom Službeni naputci i obrasci po radnim tijelima Fakulteta - Etičko povjerenstvo. Prijave se predaju u studentsku poslovnicu gospodinu Antunu Vukšiću do navedenog datuma.

Ivica Pelivan
Objavljeno: 20. 1. 2008. u 17:15