Na temelju Pravilnika o dodjeli Rektorove nagrade i ocjeni od strane Povjerenstva za uvođenje studenata u znanstveni rad  studenti ocjenjeni s ocjenom 4,6 i više predstaviti će svoj rad dana četvrtak 17. rujna 2020. u Predavaonici u Gundulićevoj 3 .

Studenti navedeni prema abecednom redu ostvarili su pravo predstavljanja rada za Rektorovu nagradu.

Zbog epidemiološke situacije vezano uz COVID-19 predstavljanje će se održati prema zakazanom rasporedu.

Mole se studenti za pridržavanje zakazanog termina, te da se nakon prezentacije ne zadržavaju u prostorijama Stomatološkog fakulteta.

Autori

Naslov rada

Roko Bjelica

Utjecaj debljine sluznice ležišta donje pokrovne proteze i sile opterećenja na naprezanje mini implantata i okolne kosti