Temeljem o Odluke o raspodjeli akontacijske doznake za temeljno financiranje znanstvene i umjetničke djelatnosti Sveučilišta u Zagrebu u ak. godini 2019./2020. otvoren je Natječaj za potpore u financiranju znanstvenih istraživanja na Stomatološkom fakultetu.

Za potpore se mogu natjecati i projekti koji nastavljaju prošlogodišnja istraživanja, a na kojima su uspješno provedene planirane aktivnosti i utrošena financijska sredstva. Projekti i voditelji koji se nisu pridržavali predloženog plana neće biti razmatrani. Pri procjeni projektne prijave koristit će se kriteriji za evaluaciju koji su korišteni za natječaj  2015. godine na razini Sveučilišta u Zagrebu.

Svaki znanstveno-nastavni djelatnik može sudjelovati u samo jednom istraživanju i mora imati otvoren profil na Google Scholaru.

Minimalni broj istraživača po projektu je tri.

Završene prijave poslati na:  prodznan@sfzg.hr dekanat@sfzg.hr  i predati isprintano u jednom primjerku u Ured dekana do ponedjeljka 8. lipnja 2020. do 16.00 sati.

Objavljeno: 3. 6. 2020. u 09:50