U ime rektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damira Borasa želim Vas obavijestiti da je Povjerenstvo za Rektorovu nagradu pregledalo studentske radove koje su predložile sastavnice Sveučilišta u Zagrebu te je izabralo ukupno 172 rada za Rektorovu nagradu u pet kategorija: 112 radova u a) kategoriji, 31 u b), 3 u d), 3 u e) i 23 rada u f) kategoriji.

U prilogu Vam dostavljam popis imena dobitnika Rektorove nagrade u akademskoj godini 2017./2018. za najbolje studentske znanstvene i umjetničke radove, posebne natjecateljske uspjehe pojedinaca ili timova te za društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici. Molimo da popis objavite na mrežnim stranicama svoje ustanove. Popis dobitnika i nagrađenih radova objavljeni su i na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu http://www.unizg.hr .

Svečana dodjela Rektorove nagrade održat će se u petak 6. srpnja 2018. u 11 sati u Kongresnoj dvorani na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, Kennedyjev trg 6.

Dobitnici Rektorove nagrade

Objavljeno: 15. 6. 2018. u 07:59