SVEUČILIŠTE U ZAGREBU

S T O M A T O L O Š K I   F A K U L T E T

10 000 Zagreb, Gundulićeva 5

raspisuje sukladno odluci Fakultetskog vijeća i dekana Stomatološkog fakulteta te suglasnosti Sveučilišta u Zagrebu

N  A  T  J  E  Č  A  J

za izbor doktoranda u suradničkom zvanju i na radnom mjestu asistenta,

za izbor voditelja poslova informatičke potpore-sistem inženjer i za

višeg stručnog referenta

I. DOKTORAND u suradničkom zvanju i na radnom mjestu asistenta, za vrijeme trajanja „Projekta razvoja karijera mladih istraživača-izobrazba novih doktora znanosti“ rad na određeno vrijeme s punim radnim vremenom.

Radni odnos zasniva se na određeno vrijeme, s punim radnim vremenom-1 izvršitelj, m/ž

U v j e t i:

Za izbor za radno mjesto doktoranda u suradničkom zvanju i na radnom mjestu asistenta, pristupnici trebaju ispunjavati sljedeće uvjete:

• završen diplomski ili integrirani studij dentalne medicine,
  • ukupan prosjek ocjena veći od 4,00 na diplomskom ili integriranom studiju dentalne medicine
  • znanje engleskog jezika razine B2,
  • pristupnik koji bude izabran, dužan je upisati poslijediplomski sveučilišni doktorski studij na Stomatološkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Pristupnici uz prijavu prilažu:

• diploma o završenom diplomskom ili integriranom studiju dentalne medicine u izvorniku ili ovjerenom presliku,
  • prijepis ocjena,
  • potvrda o znanju engleskog jezika,
  • izjava da će, bude li izabran/izabrana, upisati poslijediplomski doktorski studij.

Stručni suradnik/doktorand zasniva radni odnos za rad na projektu Hrvatske zaklade za znanost i na teret sredstava projekta, za vrijeme dok traje znanstveni projekt.

II. VODITELJ POSLOVA INFORMATIČKE POTPORE-SISTEM INŽENJER

rad na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom-1 izvršitelj, m/ž

U v j e t i:

Za voditelja poslova informatičke potpore-sistem inženjer, pristupnici trebaju ispunjavati sljedeće uvjete:

• završen stručni studij informatike i stečen stručni naziv stručni prvostupnik (baccalaureus) inženjer informacijskih tehnologija
  • poznavanje engleskog jezika
  • poželjno znanje rada s Linux i Windows serverima, Active Directory-jem, Admin aplikacijom, virtualizacijskim tehnologijama (ESXi, LXC), poznavanje HTML-a i CSS-a, poznavanje računalnog hardware-a, odlično poznavanje računalnih mreža, poznavanje MS operacijskih sustava (Windows XP, Windows 7, Windows 8.1., Windows 10), napredno poznavanje Interneta i internetskih tehnologija

Pristupnici uz prijavu na natječaj prilažu:

• životopis
  • dokaz o stečenom stručnom nazivu stručni prvostupnik (baccalaureus) inženjer informacijskih tehnologija
  • dokaz o poznavanju engleskog jezika
  • dokumentacija kojom se dokazuju potrebita informatička znanja i vještine, naznačene u uvjetima za voditelja poslova informatičke potpore-sistem inženjera

III. VIŠI STRUČNI REFERENT

• radno mjesto II. vrste, m/ž
  • rad na određeno vrijeme (zamjena zaposlenice na rodiljskom dopustu) s punim radnim vremenom-1 izvršitelj, m/ž

U v j e t i:

Za radno mjesto višeg stručnog referenta pristupnici trebaju ispunjavati sljedeće uvjete:

• VŠS društvenog usmjerenja
  • jedna godina radnog iskustva
  • poznavanje engleskog jezika
  • poznavanje rada na računalu

Pristupnici uz prijavu prilažu:

• životopis
  • diplomu o stečenoj višoj stručnog spremi društvenog usmjerenja
  • dokaz o radnom iskustvu (preslik radne knjižice ili elektronički ispis s Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)
  • dokaz o poznavanju engleskog jezika
  • dokaz o poznavanju rada na računalu

Podnošenje prijava na natječaj:

Prijave na natječaj za radno mjesto doktoranda u suradničkom zvanju i na radnom mjestu asistenta podnose se u roku od trideset (30) dana od objave u „Narodnim novinama“, dnevnom tisku, na mrežnim stranicama Stomatološkog fakulteta i oglasnoj ploči Stomatološkog fakulteta te objave na službenom internetskom portalu za radna mjesta Europskoga istraživačkog prostora (EURAXESS), s time da navedeni rok teče od dana posljednje izvršene objave u naznačenim sredstvima priopćavanja.

Prijave na natječaj za radno mjesto voditelja poslova informatičke potpore-sistem inženjera i za radno mjesto višeg stručnog referenta podnose se u roku od osam (8) dana od objave u „Narodnim novinama“, dnevnom tisku, na mrežnim stranicama Stomatološkog fakulteta i na oglasnoj ploči Stomatološkog fakulteta te na oglasnoj ploči i internetskoj stranici Zavoda za zapošljavanje.

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Prijave se podnose na adresu:

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU

STOMATOLOŠKI FAKULTET

Tajništvo

Petrinjska 34

s naznakom: „Za natječaj“

Marko Ivančić
Objavljeno: 19. 7. 2016. u 12:27