Obavještavamo vas da je Povjerenstvo za Rektorovu nagradu pregledalo studentske radove koje su predložile sastavnice Sveučilišta u Zagrebu te je izabralo ukupno 182 rada za Rektorovu nagradu u šest kategorija: 130 radova u a) kategoriji, 24 u b), 3 u d), 8 u e) i 17 u f) kategoriji.

U prilogu se nalazi popis imena dobitnika Rektorove nagrade u akademskoj godini 2015./2016. za najbolje studentske znanstvene i umjetničke radove, posebne natjecateljske uspjehe pojedinaca ili timova te za društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici. Popis dobitnika i nagrađenih radova objavljeni su i na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu http://www.unizg.hr .

Svečana dodjela Rektorove nagrade održat će se u petak 17. lipnja 2016. u 11 sati u Kongresnoj dvorani na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, Kennedyjev trg 6.
Zbog velikog broja dobitnika i ograničenoga mjesta u dvorani, molimo da za nagrađene radove iz kategorije d), e) i f) dođe po jedan predstavnik, koji će preuzeti priznanja za sve nagrađene studente. Na dan dodjele nagrada studenti trebaju doći na Ekonomski fakultet najkasnije do 10 sati.

Prigodom svečane podjele nagrada bit će organizirana i izložba radova dobitnika Rektorove nagrade, pa su nagrađeni studenti prema Pravilniku o dodjeli Rektorove nagrade dužni pripremiti, dostaviti i izložiti postere svojih radova. Postere trebaju izraditi dobitnici Rektorove nagrade a) i b) kategorije.
U prilogu su i upute vezane uz izložbu radova dobitnika Rektorove nagrade.
Izložba postera nagrađenih radova bit će otvorena od 17. do 27. lipnja 2016. na Ekonomskom fakultetu.

Marko Ivančić
Objavljeno: 10. 6. 2016. u 10:41