Obavještavamo Vas da je raspisan Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja kao i za dolazak nenastavnog osoblja iz tvrtki izvan RH u okviru Erasmus+ programa Ključne aktivnosti 1 - Projekti mobilnosti unutar programskih zemalja u ak. god. 2015./2016. za aktivnosti:

• podučavanje (nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica te nenastavno osoblje iz tvrtki izvan RH)
  • kombinirana aktivnost podučavanja i osposobljavanja (nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica)
  • osposobljavanje (nastavno i nenastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica).

Natječaj je objavljen na stranicama Sveučilište u Zagrebu, http://www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-sveucilisnih-djelatnika/natjecaji/, a nalazi se i u privitku ove poruke

Osobe koji se žele prijaviti na ovaj Natječaj, a ispunjavaju uvjete navedene u Natječaju, trebaju dostaviti potrebnu dokumentaciju s naznakom „Natječaj za Program ERASMUS+ – nastavno i nenastavno osoblje, ak. god. 2015./16.“ poštom ili osobno na adresu: Sveučilište u Zagrebu, Trg maršala Tita 14, 10000 Zagreb te na elektroničku adresu staff@unizg.hr sa zaključno 11. lipnja 2015.

Ukoliko je netko zainteresiran za prijavu dolaska nenastavne osobe iz tvrtki izvan RH u svrhu podučavanja, molim da se javi najkasnije do 8. lipnja (na email: alajbeg@sfzg.hr ) prije no što dostavi prijedlog na gore navedeni način a sukladno Natječaju, kako bismo mogli napraviti rang listu dolaznih kandidata.

Dokumente možete preuzeti ovdje:

NATJEČAJ Erasmus+ 2015-16 nastavno i nenastavno osoblje

Raspis Erasmus+ natječaja 2015-16