Na raspisani natječaj za najbolji studentski rad u suradnji Stomatološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i tvrtke Colgate, koji je bio otvoren do 31. ožujka 2015. godine, zaprimljene su dvije prijave studentskih radova:

• Nika Šimenc, studentica četvrte godine: „Učinak sredstava za izbjeljivanje na fizikalna i estetska svojstva restaurativnih materijala“, mentor: dr. sc. Eva Klarić
  • Maja Firić, studentica šeste godine: „Promjene u doživljaju boli nakon terapije u pacijenata sa sindromom pekućih usta“, mentor: doc. dr. sc. Vlaho Brailo.

Povjerenstvo u sastavu: prof. dr. sc. Denis Vojvodić, predsjednik, prof. dr. sc. Darko Macan i Linda Čuljak, dr. med. dent., predstavnik tvrtke Colgate, predložilo je da prvu nagradu dobije studentica Nika Šimenc, a drugu nagradu studentica Maja Firić.

Odluka je dostupna ovdje.

Marko Ivančić
Objavljeno: 24. 4. 2015. u 10:44