Dana 11. prosinca su u auli Rektorata Sveučilišta u Zagrebu dodijeljene nagrade najboljim e-kolegijima za akademsku godinu 2013./2014. S tim je svečanim činom otvoren „6. dan e-učenja“ u organizaciji Sveučilišnog računskog centra.

Od tri nagrađena e-kolegija, Sveučilište u Zagrebu je dodijelilo posebnu nagradu za multimedijalni sadržaj e-kolegiju poslijediplomskog specijalističkog studija Stomatološkog fakulteta „Bruksizam“, voditeljice izv.prof.dr.sc. Ive Alajbeg. Uz izv.prof.dr.sc. Ivu Alajbeg, za realizaciju kolegija je zaslužan i suradnik doc.dr.sc. Davor Illeš.

Značaj ove nagrade je velik, budući da je po prvi puta nagrađen kolegij s našeg Fakulteta.

Čestitamo i nadamo se da će ova nagrada biti dobra motivacija našim nastavnicima da kreiraju što veći broj kvalitetnih sadržaja za e-učenje.

Nagradjen e-kolegij.jpg

Dobitnica izv.prof.dr.sc. Iva Alajbeg s prorektoricom prof.dr.sc. Ivanom Čuković Bagić i s dipl.ing. Sandrom Kučina Softić, voditeljicom Ureda za e-učenje Sveučilišta u Zagrebu i pomoćnicom ravnatelja „Srca“.

Mirko Moguljak
Objavljeno: 16. 12. 2014. u 10:09