u organizaciji Ureda za e-učenje/Centra za e-učenje Srca koji se održava u

u četvrtak, 11. prosinca 2014.  s početkom u 9.30 sati u Auli Rektorata Sveučilišta u Zagrebu.

I ove godine pripremili smo cjelodnevni program u okviru kojega ćemo dodijeliti nagrade za uspješne e-kolegije Sveučilišta u  u Zagrebu u ak. godini 2013./2014., imat ćemo predstavljanje nagrađenih e-kolegija, te niz primjera dobre prakse primjene tehnologija e-učenja u obrazovnom procesu.
Posebno bi istaknuli panel diskusiju o e-učenju u kojoj će panelisti biti rektor i nekolicina dekana Sveučilišta u Zagrebu, a raspravljat ćemo o implementaciji e-učenja na Sveučilištu u Zagrebu (dosadašnja iskustva i pogled u budućnost).

U prilogu Vam dostavljamo program Dana e-učenja, a više informacija možete naći na adresi http://www.srce.unizg.hr/ceu/6-dan-e-ucenja/ gdje se nalazi i obrazac za prijavu sudjelovanja.

Ovaj događaj je izvrsna prilika za razmjenu iskustava i stjecanje novih spoznaja o primjeni informacijskih i komunikacijskih tehnologija i tehnologija e-učenja u obrazovnom procesu.

Nadamo se da ćete se odazvati našem pozivu i Vašim sudjelovanjem pridonijeti uspješnosti ovog događanja i ujedno dobiti dodatnu motivaciju za implementaciju e-učenja na Vašoj sastavnici.

Mirko Moguljak
Objavljeno: 21. 11. 2014. u 22:24