Tijekom akademske godine 2013./2014. u Zavodu za fiksnu protetiku u suradnji s tvrtkom 3M ESPE održan je nagradni natječaj za studente Stomatološkog fakulteta UNIZG. Natječaj je održan tijekom kliničke nastave kolegija Fiksna protetika I i Klinička fiksna protetika. Teme natječaja bile su najbolje izbrušeni zub za krunicu i najkvalitetniji otisak za radni model jednofaznom tehnikom otiskivanja materijalom srednje konzistencije (Monophase, 3M ESPE). Povjerenstvo za ocjenu radova činili su izv. prof. dr. sc. Amir Ćatić i doc. dr. sc. Marko Jakovac sa strane Stomatološkog fakulteta UNIZG, i Ivan Škorput DMD iz tvrtke 3M ESPE Hrvatska.

Dobitnici su:

1. Ines Kovačić - najbolje izbrušeni zub; nagrada - posjet tvornici 3M ESPE, Seefeld, Njemačka;

2. Anja Bakaran - najbolji otisak; nagrada - mini tablet Lenovo.

Prilog: 3M ESPE rezultati natječaja

Marko Ivančić