Rezultati natječaja za najbolji studentski rad s kompozitnim materijalima i najbolju kliničku fotografiju iz područja Restaurativne dentalne medicine

U natječaju koji su organizirali Stomatološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu i tvrtka 3M ESPE, nagrade za najbolje studentske radove s kompozitnim materijalima i najbolju kliničku fotografiju  iz područja Restaurativne dentalne medicine  osvojili su:

Studentica 5. godine u akademskoj godini 2013./2014. – najbolja restauracija kompozitnim materijalom

Nena Jeđud, studentica 5. godine

Student 5. godine u akademskoj godini 2013./2014. – najbolja klinička fotografija

Vlatko Pavišić, student 5. godine

Rezultati natječaja bit će svečano objavljeni na predavanju iz Pretkliničke restaurativne dentalne medicine,  24.10.2014. u 9:00 sati u predavaonici u Gundulićevoj 5.

Mirko Moguljak
Objavljeno: 9. 10. 2014. u 11:21